Minecraft Destek
ADMİN VE MOD ALIMLARI BAŞLAMIŞTIR
Minecraft Destek
ADMİN VE MOD ALIMLARI BAŞLAMIŞTIR
Minecraft Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Minecraft Destek

Zorlandığınız Tüm Konulara Destek Olan Minecraft Forum Sitesi.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

★•★•★•★AliveCraft★•★•★•★ 7/24 Hg/fc Hg-Hg.alivecraft.com Fc-Fc.alivecraft.com ★•★•★•★

YazarMesaj
adamaslan7
Çömez Üye
Çömez Üye

★•★•★•★AliveCraft★•★•★•★ 7/24 Hg/fc Hg-Hg.alivecraft.com Fc-Fc.alivecraft.com ★•★•★•★ Empty
MesajKonu: ★•★•★•★AliveCraft★•★•★•★ 7/24 Hg/fc Hg-Hg.alivecraft.com Fc-Fc.alivecraft.com ★•★•★•★   ★•★•★•★AliveCraft★•★•★•★ 7/24 Hg/fc Hg-Hg.alivecraft.com Fc-Fc.alivecraft.com ★•★•★•★ EmptyPaz Haz. 30, 2013 2:10 am

AliveCraft Sunar Flood Değil Asıl ve Tek Konumuz
Evet merhaba arkadaşlar bugün size AliveCrafti tanitacağım ben bu sunucuda bir reklamcı olmama rağmen hiçbir sunucuya böle bağlanamamıştım ve sizinde aynı duyguları hissedeceğinizi düşünüyorum ve AliveCraf’ın uzun sure kapanmayacağını düşünüyorum kapasitesi 50 kişilik ama oğlen 12 den akşam 7 aralağında bu sayı 30 ulaşıyor ve geçiyor 30 dan aşağı inmiyor
AliveCraf Kuralları
AliveCrafta Küfür kesinlikle yasaktır cezası anında rehberler tarafından verilir
AliveCrafta Hile kullanımı yasaktır
AliveCrafta grief flood yasaktır
AliveCrafta hiçbir suç cezasız kalmaz
AliveCrafta Para Kasma yolları
Mesleğe girip /warp meslek jobs kasabilirsiniz
/warp meslek te lapis bölümünde daha kolay madencilik kasabilirsiniz
Eventten kazancınızı yada başka değerli bir itemi oyunculara yada markete satabilirsiniz
AliveCraf Arsa Plugini
AliveCrafta arsa almak için /warp arsaya gidip /plotme auto kodu yazılır plotme plugini 2k’ya ve büyuk arsalar almanızı sağlar
Arsanıza adam eklemek için /p add oyuncu adı silmek için /p deny oyuncu adı
Arsanızı silmek için /p remove
Ve daha fazlası için /p help yada /plotme

AliveCraf Event Bilgileri
Eventler sunucu sayısı 40 geçtiği zaman event olabilir yada günlük event olur
AliveCraf Sunucu Bilgileri
Sunucu ip:fc.alivecraft.com
Hg Ip : hg.alivecraft.com
Kapasite:50

★•★•★•★AliveCraft★•★•★•★ 7/24 Hg/fc Hg-Hg.alivecraft.com Fc-Fc.alivecraft.com ★•★•★•★
1 sayfadaki 1 sayfası